Způsoby placení

V internetovém obchodě Clinia.cz umožňujeme všechny běžné metody placení zakoupeného zboží. Jednotlivé platební metody nelze u objednávky kombinovat.

Platba bankovním převodem

Po obdržení objednávky jsou odeslány na zadaný e-mail kupujícího údaje o bankovním účtu a variabilní symbol pro uskutečnění platby. Variabilní symbol musí být zadán bezchybně, teprve pak dojde ke spárování přijaté platby s konkrétní objednávkou kupujícího. Zboží platí kupující předem na uvedený bankovní účet. Zboží je expedováno po obdržení platby od kupujícího. Termín doručení zásilky na adresu kupujícího nebo na sjednané odběrné místo je sdělen v předstihu.

Platební karta

Mastercard, Maestro, Visa

Platba kartou je pohodlný způsob úhrady objednaného zboží. Po odeslání objednávky je kupující přesměrován na bezpečnou platební bránu banky, kde zadává své šestnáctimístné číslo karty a CVC/CVV kód. Okamžitě po autorizaci platby proběhne peněžní transakce a zboží je expedováno převážně následující pracovní den. Pracovníci internetového obchodu nemají žádný přístup k údajům o kartě kupujícího. Veškeré platební  údaje související s kartou kupujícího jsou v držení příslušné banky. Přenos dat je šifrovaný a tedy bezpečný.

blank blank blank blank blank

Hotovostní platba

V případě zájmu o osobní vyzvednutí zboží  je kupujícímu předem sdělena rezervace objednaného zboží prostřednictvím sms a nebo e-mailu a po výzvě je možné připravené zboží  vyzvednout. Kupující platí zboží při jeho převzetí.

Dobírka

Peníze za zboží platíte při převzetí zboží od doručovatele (PPL, DPD, Česká pošta) nebo na přepážce pošty nebo na zvoleném odběrném místě. Tento způsob doručení je zpoplatněn.

blank