Parfémy pro Světlušku

Světluška je dlouhodobý projekt Nadačního fondu Českého rozhlasu, který pomáhá těžce zrakově postiženým v ČR. Už od roku 2003 se ve Světlušce snaží o nepřetržitou finanční pomoc zrakově postiženým. 

Stejně jako my ostatní, tak i zrakově postižení se snaží žít naplno, rozvíjet se a přibližovat se představě samostatného života. My jim na této cestě můžeme i díky vaší přízni podat pomocnou ruku a srovnat jejich nesnadnou výchozí pozici a pomoci jim lépe zvládat překážky, kterým musí kvůli svému hendikepu čelit. 

Clinia.cz zapojila parfémy do tohoto nadačního fondu a přispívá do něj částkou jedné koruny odvedené z každého prodaného parfému na území ČR. Zakoupením parfému libovolného objemu a ceny v internetové parfumerii Clinia.cz, tak každý kupující podporuje projekt Světluška a pomáhá našim zrakově postiženým spoluobčanům.

Zrak je jistě nejdůležitější smyslový orgán člověka. Čich a chuť jsou pak důležité z hlediska přežití jedince a jeho vnímání příjemných prožitků. S těmito prožitky je spojena celá oblast asociativního učení. Každý parfém vydává velmi specifickou a příjemnou vůni. Aplikací parfému si lidé dokáží navodit různé pocity, touhy, ale také podtrhnout svůj charakter. Vjem, který má okolí z parfému jeho nositele se označuje jako vůně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *