100% originální výrobky

Produkty, které si můžete zakoupit v internetovém obchodu Clinia jsou nakupované výhradně u autorizovaných dodavatelů z distribuční sítě výrobců jednotlivých značek. Z této skutečnosti profitují naši zákazníci, kterým tak nemůže být dodáno jiné zboží než originální od dané značky. Jedná se o stejné zboží, které nakupují spotřebitelé v kamenných obchodech třeba v Anglii nebo v Německu.

Zboží nenakupujeme na dálném východě ani od neautorizovaných obchodníků. V našem internetovém obchodě nakoupíte pouze originální kosmetiku a parfémy, které jsou vyvinuté a určené pro evropské spotřebitele.

Nestane se Vám tedy, že u nás zakoupený parfém voní „nějak méně“ nebo má „trochu jiné zabarvení“. Pokud daný výrobek nakupujete opakovaně, tak máte věrohodné srovnání. O „napodobeném zboží“, které se objevuje v různých obchodech slýcháme od našich zákazníků. Tyto produkty je přitom poměrně snadné rozeznat vedle skutečného originálu.

Na co si tedy dát tedy při nákupech značkových parfémů a kosmetiky pozor? Je to zejména lákavě výhodná cena „značkového zboží“. Podezřelé produkty se prodávají se slevami často v desítkách procent. Takové slevy ale v tradičních prodejnách s originály nenajdete. Výrobce dané značky by je totiž prodával do své distribuce v cenách výrobních nákladů nebo dokonce pod nimi se ztrátou. Toto však už jen vzhledem k ceně propagace značkových beauty produktů není možné.

Jako garance kvality dodávaných výrobků nám slouží například reference našich zákazníků a dodavatelů. Pokud se chcete o kvalitě našeho zboží přesvědčit, tak rádi vyřídíme i Vaši objednávku!

skener carovych kodu originalnich parfemu