TOP speciální vlasový styling

Speciální styling

Zobrazen 1. – 24. z 50 výsledků

Speciální styling tam, kde nestačí běžné laky na vlasy. Pro speciální vlasový styling používáme vybrané vlasové spreje pro docílení objemu vlasů a vlasové oleje, které dodájí vlasům nádherný lesk. Přípravky pro vlasový styling obecně pomáhají při úpravě a vytvarování žádaného účesu, přičemž i zvyšují jeho odolnost vůči proměnlivému počasí. Stylingová vlasová kosmetika dokáže vlasům a účesu dodat i mokrý nebo rozcuchaný vzhled, možnosti jsou dnes mimořádné.

Mezi přípravky pro speciální vlasový styling neřadíme na Clinia.cz běžné laky na vlasy, které slouží pro konečnou úpravu vlasů a pro zpevnění konečného účesu. Řadíme sem různé speciální stylingové péče ve spreji, koncentrované stylery, vlasové korektory, pečující oleje, barvy na vlasy ve spreji, ochranná mléka na vlasy, pudry na vlasy, slané a sladké spreje, matovací hlíny, vlasové parfémy a podobně. Můžete si vybírat speciální stylingové přípravky od značek jako jsou TIGI, Matrix, Label.m, L’Oréal Professionnel, Sebastian, Schwarzkopf, Goldwell, American Crew a další.

_______________________________________________________________

Špeciálny styling tam, kde nestačia bežné laky na vlasy. Pre špeciálný vlasový styling používame vybrané vlasové spreje pre docielenie objemu vlasov a vlasovej oleje, ktoré dodajú vlasom nádherný lesk. Prípravky pre vlasový styling všeobecne pomáhajú pri úprave a vytvarovanie žiadaného účesu, pričom aj zvyšujú jeho odolnosť voči premenlivému počasiu. Stylingová vlasová kozmetika dokáže vlasom a účesu dodať aj mokrý alebo strapatý vzhľad, možnosti sú dnes mimoriadné.

Medzi prípravky pre špeciálný vlasový styling neradíme na Clinia.sk bežné laky na vlasy, ktoré slúžia pre konečnú úpravu vlasov a pre spevnenie konečného účesu. Zaraďujeme sem rôzne špeciálne stylingové starostlivosti ve spreji, koncentrované stylery, vlasové korektory, ošetrujúce oleje, farby na vlasy ve spreji, ochranné mlieka na vlasy, púdre na vlasy, slané a sladké spreje, matovacie hliny, vlasové parfumy a podobne. Môžete si vyberať špeciálné stylingové prípravky od značiek ako sú TIGI, Matrix, Label.m, L’Oréal Professionnel, Sebastian, Schwarzkopf, Goldwell, American Crew a ďalšie.

 0,00

Pěnové tužidlo pro rychlý styling, flexibilní a fixaci a ochranu před teplem 200 ml

 89,04

Modelační krém pro flexibilní styling

 143,00

Stylingový krém pro pružnost vln

 145,20

Stylingový přípravek 3 v 1 pro zvětšení objemu, tvarování vlasů a dodání energie

 139,70

Stylingové tužidlo ve spreji

 184,80

Kartáč pro závěrečný styling

 184,80

Kartáč pro závěrečný styling

 259,70

Stylingová pasta

 228,96

Stylingový krémový jíl

 259,70

Stylingová tvarující pasta

 191,40

Profesionální stylingový kartáč

 167,04

Profesionální stylingový kartáč

 156,88

Stylingové mléko pro uhlazení a regeneraci vlasů

 118,72

Lehké stylingové mléko pro objem

 156,88

Extra silný gel pro kreativní styling

 243,80

Extra silný gel pro kreativní styling

 71,02

Extra silný gel pro kreativní styling

 165,30

Hydratační stylingový balzám s tepelnou ochranou

 109,44

Extrémně silný stylingový gel

 109,44

Extrémně silná stylingová pěna

 109,44

Stylingový a pečující sprej

 109,44

Ultra silný stylingový gel


Nejlepší speciální stylingové přípravky na vlasy