TOP šampony a balzámy na vlasy

Šampony a balzámy

Zobrazen 1. – 24. z 3360 výsledků

Šampony a balzámy na vlasy pomáhají ke správné péči o vlasy. Šampon a balzám na vlasy pomohou navrátit a udržet Vaše vlasy bohaté a lesklé. Pokud jste si vlasy odbarvovala, tak pravděpodobně budete hledat šampon na suché vlasy, který je oživí a dodá jim lesk. Vyberte některý z obnovujících šampónů na poškozené vlasy, které je zpevní, dodá jim lesk a také se nebudou mastit. Dalším typem jsou šampony regenerační, které spolu s kondicionérem vlasy oživí a budou lesklé. Šampony oživující Vaše vlasy hydratují a ty jsou následně nádherně lesklé a hebké. Ochranné šampony zanechají vlasy také hebké a lesklé. Následným kondicionérem pro finální péči se budou snadno rozčesávat. Vyživující šampony obsahují skutečně hodně výživných látek, které vlasy potřebují. Po jejich použití vlasy budou zesilené a lesklé. Jemné šampony s kondicionérem dodají vlasům vše co potřebují a ty se nebudou mastit a zůstanou hebké. Šampony na všechny typy vlasů jsou již bez detergentů a mají mít nedráždivé složení. Vlasy jsou objemné a lesklé.

Balzámy na vlasy, které trpí častým barvením, vysoušením horkým vzduchem a nanášením laků. Balzám na vlasy jim navrátí původní strukturu a budou lesklé. Najdete zde balzámy pro všechny typy vlasů a pokožky hlavy. Na Clinia.cz najdete velký výběr vlasovývh šamponů, balzámů a konndicionérů. Máme také lesky na vlasy, laky na vlasy, tužidla na vlasy a další vlasové přípravky a potřeby. Najdete u nás šampony a balzámy od značek Batiste, L’Oréal, Kérastase, Alpecin, Bioderma, L’Occitane, Versace, Armani a dalších.

______________________________________________________________

Šampóny a balzamy na vlasy pomáhajú k správnej starostlivosti o vlasy. Šampón a balzam na vlasy pomôžu navrátiť a udržať Vaše vlasy bohaté a lesklé. Ak ste si vlasy odfarbovala, tak pravdepodobne budete hľadať šampón na suché vlasy, ktorý je oživí a dodá im lesk. Vyberte niektorý z obnovujúcich šampónov na poškodené vlasy, ktoré ich spevní, dodá im lesk a tiež sa nebudú mastiť. Ďalším typom sú šampóny regeneračné, ktoré spolu s kondicionérom vlasy oživí a budú lesklé. Šampóny oživujúci Vaše vlasy hydratujú a tie sú následne nádherne lesklé a hebké. Ochranné šampóny zanechajú vlasy tiež hebké a lesklé. Následným kondicionérom pre finálnu starostlivosť sa budú ľahko rozčesávať. Vyživujúce šampóny obsahujú skutočne veľa výživných látok, ktoré vlasy potrebujú. Po ich použití vlasy budú zosilnenie a lesklé. Jemné šampóny s kondicionérom dodajú vlasom všetko čo potrebujú a tie sa nebudú mastiť a zostanú hebké. Šampóny na všetky typy vlasov sú už bez detergentov a majú mať nedráždivé zloženie. Vlasy sú objemné a lesklé.

Balzamy na vlasy, ktoré trpia častým farbením, vysúšaním horúcim vzduchom a nanášaním lakov. Balzam na vlasy im navráti pôvodnú štruktúru a budú lesklé. Nájdete tu balzamy pre všetky typy vlasov a pokožky hlavy. Na Clinia.sk nájdete veľký výber vlasovývh šampónov, balzamov a konndicionérov. Máme tiež lesky na vlasy, laky na vlasy, tužidlá na vlasy a ďalšie vlasové prípravky a potreby. Nájdete u nás šampóny a balzamy od značiek Batiste, L’Oréal, Kérastase, Alpecin, Bioderma, L’Occitane, Versace, Armani a ďalšich.

 167,00

Balzám po holení pro muže 75 ml

 102,00

Suchý šampon pro ženy 200 ml

 99,00

Suchý šampon pro ženy 200 ml

 70,00

Suchý šampon pro ženy 50 ml

 931,00

Pánská svěží vůně Versace Eau Fraiche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, který si umí vychutnávat každou chvilku svého života, je parfém Versace Eau Fraiche jako stvořený. Výsledkem Man Eau Fraiche je svůdná harmonie, kde se klasické pánské ingredience setkávají s neobvyklými [...]

 115,00

Suchý šampon pro ženy 200 ml

 430,00

Dárková sada Nivea Men Protect & Care.Složení kazety:balzám po holení 100 ml Účinné složení balzámu vyvinuté podle nejnovějších technologií obsahuje ionty stříbra, heřmánek a provitamín B5. Podporuje regeneraci podrážděné pleti po holení. Dodává pleti antibakteriální ochranu. Povzbuzuje pleť a zároveň o ni pečuje. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.Použití: Naneste na oholenou tvář a [...]

 118,00

Suchý šampon pro ženy 200 ml


Nejlepší šampony a balzámy na vlasy