TOP pasty, hlíny a gumy na vlasy

Pasty a gumy

Zobrazen 1. – 24. z 225 výsledků

Pasty a gumy na vlasy jsou vhodné téměř pro všechny typy vlasů. Pasty a hlíny na vlasy dodávají vlasům matný efekt. Gumy na vlasy dodávají vlasům lesk a vysokou fixaci. Na Clinia.cz máme kvalitní pasty, hlíny a gumy na vlasy on předních výrobců a značek.

Pasta na vlasy zanechává na vlasech matný efekt. Slouží jako fixátor pro jemné, vlnité i kudrnaté vlasy. Nejčastěji se pasty na vlasy dodávají v tubách nebo ve spreji. Podle typu a stupně fixace mají různou konzistenci. Vyrábí se také pasty určené na pánské vlasy a vousy.

Hlína na vlasy je konzistencí velmi podobná pastě. Hlína na vlasy obsahuje skutečný jíl, živiny a minerální látky. Vlasům dodává fixaci, mat a objem. Pasta i hlína se nanáší rovnoměrně do vlasů na prstech rukou nebo sprejem. Nanese se do ruky a zahřejte se do změknutí a poté se nanese na vlasy. Nánáší se od kořínků vlasů po celé délce ke konečkům. Nanáší se na již vysušené vlasy. Hlína se z vlasů vymývá, aby po vyčesání nezůstaly ve vlasech zbytky.

Guma na vlasy dodává vlasům lesk a nebo efekt mokrých vlasů. Guma je mezistupněm mezi voskem na vlasy a gelem na vlasy. Vlasová guma má vysoký fixační účinek a tužící efekt. Hodí se zejména pro styling kratších účesů. Populární je její použití na vlasový rozcuch. Není vhodná pro jemné a dlouhé vlasy.

______________________________________________________________

Pasty a gumy na vlasy sú vhodné takmer pre všetky typy vlasov. Pasty a hliny na vlasy dodávajú vlasom matný efekt. Gumy na vlasy dodávajú vlasom lesk a vysokú fixáciu. Na Clinia.sk máme kvalitné pasty, hliny a gumy na vlasy od popredných výrobcov a značiek.

Pasta na vlasy zanecháva na vlasoch matný efekt. Slúži ako fixátor pre jemné, vlnité aj kučeravé vlasy. Najčastejšie sa pasty na vlasy dodávajú v tubách alebo vo spreji. Podľa typu a stupňa fixácie majú rôznu konzistenciu. Vyrábajú sa tiež pasty určené na pánske vlasy a fúzy.

Hlina na vlasy je konzistenciou veľmi podobná paste. Hlina na vlasy obsahuje skutočný íl, živiny a minerálne látky. Vlasom dodáva fixáciu, mat a objem. Pasta aj hlina sa nanášajů rovnomerně do vlasov na prstoch rúk alebo sprejom. Nanesie sa do ruky a zohrejte sa do zmäknutia a potom sa nanesie na vlasy. Nanáša sa od korienkov vlasov po celej dĺžke ku končekom. Nanáša sa na už vysušené vlasy. Hlina sa z vlasov vymýva, aby po vyčesaniu nezostaly vo vlasoch zvyšky.

Guma na vlasy dodáva vlasom lesk a alebo efekt mokrých vlasov. Guma je medzistupňom medzi voskom na vlasy a gélom na vlasy. Vlasová guma má vysoký fixačný účinok a tužiaci efekt. Hodí sa najmä pre styling kratších účesov. Populárne je jej použitie na vlasové roztrepetanie. Nie je vhodná pre jemné a dlhé vlasy.

 74,00

Zubní pasta uni 25 ml

 68,00

Zubní pasta uni 25 ml

 136,00

Zubní pasta uni 75 ml

 71,00

Zubní pasta uni 25 ml

 486,00

Sada uni: zubní pasta extreme whitening toothpaste 50 ml + ústní sprej extreme mouth spray

 40,00

Zubní pasta pro děti 75 ml

 143,00

Zubní pasta pro ženy 75 ml


Nejlepší pasty na vlasy, hlíny na vlasy a gumy na vlasy