TOP oleje, séra a tonika na vlasy

Oleje, séra a tonika

Zobrazen 1. – 24. z 1046 výsledků

Oleje, séra a tonika na vlasy jsou vynikající doplňky vlasové péče. Oleje na vlasy vlasy uhladí, dodají jim vysoký lesk a zamezí jejich třepení. Oleje na vlasy rovněž vlasy vyživují a dodávají jim potřebné vitamíny. Vlasy při používání vlasového oleje regenerují a jsou chráněny před tepelným namáháním, například od fénu nebo od žehlení vlasů. Základní složkou vlasového oleje je přírodní olej. Jedná se zejména o tyto přírodní oleje: Araganový olej, který výborně regeneruje a vrací lesk. Avokádový olej regeneruje vlasy a podporuje jejich růst, je výborný na suché a lámavé vlasy. Mandlový olej vlasy zvláčňuje a omezuje třepení vlasových konečků. Konopný olej dodá vlasům pružnost a objem. Olej z baobabu je rovněž vhodný pro suché a lámavé vlasy. Kokosový olej dodá vlasům lesk, vůni a hydratuje je.

Séra na vlasy se vyznačují rychlou regenerací vlasů. Využijí je ženy nejen s vlasy poškozenými, ale například i ženy ve vyšším věku. Vasům již chybí kolagen a vlasy ztrácí pružnost a jsou často suché. Séra na vlasy tedy vlasy posilují a zabraňují jejich vypadávání. Aplikují se na vlhké vlasy. Sérum se vmasíruje do pokožky a rozetře se po vlasech. Vlasové sérum se může používat denně. Výsledky se dostaví nejdříve asi po jednom měsíci a doba používání vlasového séra by měla být až tři měsíce.

Tonika na vlasy pomáhají vlasy regenerovat a posilovat. Tonika na vlasy výrazně podporují vlasový růst a dodávají jim lesk. Tonika obsahují všechny důležité minerály, vitamíny a živiny.

Na Clinia.cz máme ty nejlepší oleje, séra a tonika od značek jako jsou Alpecin, Payot, L´Oréal Professionnel, Nivea, Bi-Oil, Schwarzkopf, Kallos, Tigi a dalších. Oleje séra a tonika by měla zařadit do své vlasové péče každá žena.

_______________________________________________________________

Oleje, séra a toniká na vlasy sú vynikajúce doplnky vlasovej starostlivosti. Oleje na vlasy vlasy uhladí, dodajú im vysoký lesk a zamedzí ich štiepeniu. Oleje na vlasy takisto vlasy vyživujú a dodávajú im potrebné vitamíny. Vlasy pri používaní vlasového oleja regenerujú a sú chránené pred tepelným namáhaním, napríklad od fénu alebo od žehlenie vlasov. Základnou zložkou vlasového oleja je prírodný olej. Ide najmä o tieto prírodné oleje: Araganový olej, ktorý výborne regeneruje a vracia lesk. Avokádový olej regeneruje vlasy a podporuje ich rast, je výborný na suché a lámavé vlasy. Mandľový olej vlasy zvláčňuje a obmedzuje štiepeniu vlasových končekov. Konopný olej dodá vlasom pružnosť a objem. Olej z baobabu je tiež vhodný pre suché a lámavé vlasy. Kokosový olej dodá vlasom lesk, vôňu a hydratuje ich.

Séra na vlasy sa vyznačujú rýchlou regeneráciou vlasov. Využijú ich ženy nielen s vlasmi poškodenými, ale napríklad aj ženy vo vyššom veku. Vlasom už chýba kolagén a vlasy stráca pružnosť a sú často suché. Séra na vlasy teda vlasy posilňujú a zabraňujú ich vypadávaniu. Aplikujú sa na vlhké vlasy. Sérum sa vmasíruje do pokožky a rozotrie sa po vlasoch. Vlasové sérum sa môže používať denne. Výsledky sa dostavia najskôr asi po jednom mesiaci a doba používania vlasového séra by mala byť až tri mesiace.

Toniká na vlasy pomáhajú vlasy regenerovať a posilňovať. Toniká na vlasy výrazne podporujú vlasový rast a dodávajú im lesk. Toniká obsahujú všetky dôležité minerály, vitamíny a živiny.

Na Clinia.sk máme tie najlepšie oleje, séra a toniká od značiek ako sú Alpecin, Payot, L’Oréal Professionnel, Nivea, Bi-Oil, Schwarzkopf, Kallos, Tigi a ďalších. Oleje séra a toniká by mala zaradiť do svojej vlasovej starostlivosti každá žena.

 372,00

Čisticí olej pro ženy 200 ml

 182,00

Olej na vlasy pro ženy 50 ml

 96,00

Sprchový olej pro ženy 200 ml

 165,00

Parfémovaný olej pro ženy 15 ml

 471,00

Proti celulitidě a striím pro ženy 200 ml

 179,00

Olej a sérum na vlasy pro ženy 100 ml

 313,00

Olej a sérum na vlasy pro ženy 100 ml

 71,00

Olej a sérum na vlasy pro ženy 50 ml

 83,00

Olej a sérum na vlasy pro ženy 50 ml

 1213,00

Oční gel pro ženy 15 ml

 243,00

Čisticí olej pro ženy 150 ml

 225,00

Olej a sérum na vlasy pro ženy 50 ml

 70,00

Olej a sérum na vlasy pro ženy 50 ml

 227,00

Parfémovaný olej pro ženy 12 ml

 249,00

Olej a sérum na vlasy pro muže 200 ml


Nejlepší oleje na vlasy, séra na vlasy a tonika na vlasy