TOP masky na vlasy

Masky na vlasy

Zobrazen 1. – 24. z 1047 výsledků

Masky na vlasy jsou výborným řešením pro udržování a zlepšení kvality Vašich vlasů. Masky obsahují všechny potřebné vyživující látky a navrací vlasům jejich sílu a přirozený lesk. Dodáváme více typů vlasových masek. Na Clinia.cz máme ty nejlepší vlasové masky od značek jako jsou L´Oréal Professionnel, Lancome, Kallos, Estée Lauder, Payot, Kérastase, Clinique, Nuxe, Pilaten, Xpel a dalších. Masku nanášejte na vlhké vlasy a nechejte ji působit podle návodu, minimálně dvacet až šedesát minut. Poté masku smyjte svým šamponem.

Přírodní masky regenerují a vlasy budou vonět třeba po medu nebo kokosu. Obsahují ryze přírodní ingredience a jsou vyhledávané například vyznavačkami bio produktů. Masky na suché vlasy a na vlasy, které trpí častým fénováním a tepelnými úpravami. Používání masky dodá Vašim vlasům zpět jejich pružnost a pevnost. Vaše vlasy budou zase hebké a lesklé na pohled i na dotek. Masky na mastné vlasy jsou zde pro ženy s mastnou pokožkou hlavy. Zde se používají jílové masky pro pokožku hlavy a čistící peelingy nebo přípravky obsahující aktivní uhlí.

_______________________________________________________________

Vlasové masky sú výborným riešením pre udržiavanie a zlepšovanie kvality Vašich vlasov. Masky obsahujú všetky potrebné vyživujúce látky a navracia vlasom ich silu a prirodzený lesk. Dodávame viac typov vlasových masiek. Na Clinia.sk máme tie najlepšie vlasové masky od značiek ako sú L’Oréal Professionnel, Lancome, Kallos, Estée Lauder, Payot, Kérastase, Clinique, Nuxe, Pilaten, Xpel a ďalších. Masku nanášajte na vlhké vlasy a nechajte ju pôsobiť podľa návodu, minimálne dvadsať až šesťdesiat minút. Potom masku zmyjte svojím šampónom.

Prírodné masky regenerujú a vlasy budú voňať treba po mede alebo kokosu. Obsahujú rýdzo prírodné ingrediencie a sú vyhľadávané napríklad vyznávačkami bio produktov. Masky na suché vlasy a na vlasy, ktoré trpia častým fénovaním a tepelnými úpravami. Používanie masky dodá Vašim vlasom späť ich pružnosť a pevnosť. Vaše vlasy budú zase hebké a lesklé na pohľad i na dotyk. Masky na mastné vlasy sú tu pre ženy s mastnou pokožkou hlavy. Tu sa používajú ílové masky pre pokožku hlavy a čistiace peelingy alebo prípravky obsahujúce aktívne uhlie.

 1360,00

Pleťová maska pro ženy 75 ml

 41,00

Maska na vlasy pro ženy 275 ml

 337,00

Pleťová maska pro ženy 50 ml

 727,00

Pleťová maska pro ženy 100 ml

 91,00

Maska na vlasy pro ženy 200 ml

 76,00

Maska na vlasy pro ženy 1000 ml

 99,00

Pleťová maska pro ženy 15 g

 42,00

Maska na vlasy pro ženy 275 ml

 72,00

Maska na vlasy pro ženy 1000 ml

 98,00

Maska na vlasy pro ženy 1000 ml

 80,00

Maska na vlasy pro ženy 250 ml

 174,00

Maska na vlasy pro ženy 1000 ml

 88,00

Maska na vlasy pro ženy 1000 ml


Nejlepší masky na vlasy