TOP sprchové gely

Sprchování

Zobrazen 1. – 24. z 570 výsledků

Sprchování a sprchové gely je nezbytný každodenní prostředek pro mytí těla a často i vlasů. Sprchový gel je kosmetický přípravek, který umožňuje pravidelnou péči o pokožku, kterou také vyživuje a chrání ji před vysoušením. Na Clinia.cz máme široký výběr kvalitních sprchových gelů pro ženy, pro muže i pro děti. Najdete zde tradiční sprchové gely, sprchové olejové gely pro jemnou a citlivou pokožku. Sprchové gely parfémované nebo sprchové gely dva v jednom, tedy sprchový gel a šampon v jednom přípravku. Vybírejte si tu nejlepší kosmetiku na sprchování od značek Nina Ricci, Céline Dion, NUXE, Jil Sander, Chloé, Nivea, Chopard, Burberry, Jennifer Lopez, Calvin Klein, Jil Sander, Adidas, Davidoff, Xpel, Dermacol

Dámské sprchové gelysprchové gely pro ženy a dívky nejen očistí, ale i zrelaxují, pečují o pokožku, vyživují, hydratují a povzbuzují. Příjemná vůně pak ještě nějakou dobu dodává příjemný pocit. Pokud by jste zatoužili po větší relaxaci a antistresových účincích, tak si dopřejte relaxační koupel. Vyberte si některou z našich koupelových pěn a olejů. Pokud máte suchou a citlivou pokožku, tak si vyberte sprchový gel s hydratačními účinky a verzi bez parfému.

Pánské sprchové gelysprchové gely pro muže mají jiné složení než sprchové gely pro ženy s jemnější pokožkou. Sprchové gely pro muže jsou intenzivní účinkem i vůní. Často jsou jako svěží vodní a kořeněné vůně. Pánské i dámské sprchové gely mají sportovní verze, které jsou určené pro sprchování po sportu nebo větší fyzické námaze.

Dětské sprchové gelysprchové gely pro děti mají jiné složení než gely pro dospělé. Děti mají jemnou pokožku, která se rychle vyvíjí, volte tedy gely s neutrálními pH a přírodními oleji a přísadami.

_______________________________________________________________

Sprchovanie a sprchové gély je nevyhnutný každodenný prostriedok na umývanie tela a často i vlasov. Sprchový gél je kozmetický prípravok, ktorý umožňuje pravidelnú starostlivosť o pokožku, ktorú tiež vyživuje a chráni ju pred vysúšaním. Na Clinia.sk máme široký výber kvalitných sprchových gélov pre ženy, pre mužov aj pre deti. Nájdete tu tradičné sprchové gély, sprchové olejové gély pre jemnú a citlivú pokožku. Sprchové gély parfumované alebo sprchové gély dva v jednom, teda sprchový gél a šampón v jednom prípravku. Vyberajte si tú najlepšiu kozmetiku na sprchovanie od značiek Nina Ricci, Céline Dion, NUXE, Jil Sander, Chloé, Nivea, Chopard, Burberry, Jennifer Lopez, Calvin Klein, Jil Sander, Adidas, Davidoff, Xpel, Dermacol

Dámske sprchové gély – sprchové gély pre ženy a dievčatá nielen očistí, ale aj zrelaxujú, starajú sa o pokožku, vyživujú, hydratujú a povzbudzujú. Príjemná vôňa potom ešte nejakú dobu dodáva príjemný pocit. Ak by ste zatúžili po väčšej relaxácii a antistresových účinkoch, tak si doprajte relaxačný kúpeľ. Vyberte si niektoru z našich kúpeľových pien a olejov. Ak máte suchú a citlivú pokožku, tak si vyberte sprchový gél s hydratačnými účinkami a verziu bez parfumu.

Pánske sprchové gély – sprchové gély pre mužov majú iné zloženie než sprchové gély pre ženy s jemnejšou pokožkou. Sprchové gély pre mužov sú intenzívne účinkom i vôňou. Často sú ako svieže vodné a korenené vône. Pánske i dámske sprchové gély majú športové verzie, ktoré sú určené pre sprchovanie po športe alebo po väčšej fyzickej námahe.

Detské sprchové gély – sprchové gély pre deti majú iné zloženie než gély pre dospelých. Deti majú jemnú pokožku, ktorá sa rýchlo vyvíja, voľte teda gély s neutrálnymi pH a s prírodnými olejmi a prísadami.

 475,00

Sprchový gel pro ženy 200 ml

 35,00

Sprchový gel pro ženy 75 ml

 220,00

Sprchový gel pro ženy 150 ml

 750,00

Sprchový gel pro ženy 200 ml

 208,00

Sprchový gel pro ženy 200 ml

 47,00

Sprchový gel pro ženy 250 ml

 268,00

Sprchový gel pro ženy 150 ml

 172,00

Sprchový gel pro ženy 200 ml

 199,00

Sprchový gel pro ženy 150 ml

 105,00

Sprchový gel pro ženy 500 ml

 40,00

Sprchový gel pro ženy 250 ml

 250,00

Sprchový gel pro ženy 150 ml

 211,00

Sprchový gel pro ženy 150 ml

 199,00

Sprchový gel pro ženy 150 ml

 211,00

Sprchový gel pro ženy 150 ml

 76,00

Sprchový gel pro ženy 500 ml

 133,00

Sprchový gel pro ženy 400 ml

 232,00

Sprchový gel pro ženy 150 ml


Nejlepší gely na sprchování pro ženy, muže a děti na Clinia