TOP niché parfémové sady

Niche parfémové sady

Zobrazen jediný výsledek

Niche parfémové sady obsahují vždy pečlivě vybraný niché parfém a doplňkem bývá i špičková kosmetika. Niché parfémové dárkové sady  jsou továrně složené a vhodně tak ladí s ostatními produkty dárkové niché parfémové sady.  Na Clinia.cz dodáváme také dárkové parfémové sady pro ženy a dárkové parfémové sady pro muže.

Je jedno jestli chcete aplikovat parfémovanou vodu nebo kvalitnější niche parfém, který obsahují niche parfémové sady. S každý parfém se má správně používat. O tom, jak používat parfémy si přečtěte zde. O tom jak aplikovat parfém, aby se co nejlépe rozvoněl se podívejte zde.

Jak se vůně z parfémů uvolňují ?

Kvalitní parfém je sestaven tak, aby vonné látky, které se postupně uvolňují působily ve všech fázích harmonicky. Výborně se pak doplňují a rozvoj vůně je nepřetržitý. U vůní se rozlišují tři části.

Hlava: první vysoké a lehké vonné tóny, jsou cítit ihned, voní asi 15 minut, převážně je tvoří citrusy a květiny

Srdce: střední vonné tóny, které určují charakter vůně, rozvíjí se až po několika minutách, voní 2 až 3 hodiny, převážně je tvoří ovoce a výrazné květiny

Základ: spodní vonné tóny, tyto těžké pomalu prchavé vonné látky voní 4 i více hodin po aplikaci, převážně je tvoří koření, santal, pačuli, vetiver

Všeobecně nejdelší výdrž mají parfémy se silnými základy jako je pinie, santal, pačuli, vanilka.

 2047,00

Sada pro ženy: parfémovaná voda 50 ml + hydratační emulze 75 ml


Nejlepší niché parfémové sady, sady niché parfémů