TOP péče o vousy

Péče o vousy

Zobrazuji všech 10 výsledků

Péče o vousy je každodenní rutinou každého vousáče. O vousy je nutné se pořádně starat, aby plnovous nevypadal zpustle a odpudivě. Naopak udržovaný a pěstěný plnovous je chloubou a vizitkou svého majitele. Při péči o vousy se vousy umyjí mýdlem, poté se kartáčují a zastřihují, následně se zjemňují olejem a na závěr se mohou navoskovat. Mýdla na vousy používáme kvalitní, přírodní bez parabenů. Mýdla na vousy se dodávají jako tuhá nebo tekutá.

Péče o vousy je zejména o pravidelném mytí vousů. Je nejdůležitější dodávat vousům výživu a změkčovat je. To zejména u tvrdých a silných vousů. Zde se nasazuje olej na vousy, který je zjemní. Vousy poté neškrábou a nelámou se. Vybíráme kvalitní, přírodní oleje, které nejsou příliš mastné a mohou být parfémované. Místo oleje a nebo i po oleji se používá stylingový balzám na vousy. Úkolem balzámu na vousy je vousy vyživit a hlavně srovnat.

Vousy je nutno také pravidelně kartáčovat. K tomu se používají kartáče na vousy, které vousy rozčešou a dají jim požadovaný tvar. Nejkvalitnější kartáče na vousy mají například štětiny z divoké zvěře, zejména z divokých prasat, tzv. kančí štětiny. Vousy se při kartáčování zakracují nůžkami.

Na závěr se opečované vousy a kníry voskují. K tomu slouží kvalitní včelí vosk na vousy s vonnými oleji. Vosk na vousy může být v provedení jako klasický a nebo extra silný. Na Clinia.cz máme speciální kosmetické přípravky pro vousáče. Najdete zde přípravky od značek jako American Crew, L’Oréal, Tigi, Nivea, Beviro, Morgan’s, Cpt. Fawcett, … Pokud se také holíte, tak navštivte naši kategori pánské holení.

______________________________________________________________

Starostlivosť o fúzy je každodennou rutinou každého bradáča. O fúzy je nutné sa poriadne starať, aby bradu nevyzeral spustol a odpudivo. Naopak udržiavaný a pestovaný bradu je pýchou a vizitkou svojho majiteľa. Pri starostlivosti o fúzy sa fúzy umyjú mydlom, potom sa kefujú a zastrihujú, následne sa zjemňujú olejom a na záver sa môžu navoskovať. Mydlá na fúzy používame kvalitné, prírodné bez parabénov. Mydlá na fúzy sa dodávajú ako tuhá alebo tekutá.

Starostlivosť o fúzy je najmä o pravidelnom umývaní fúzov. Je najdôležitejšia dodávať fúzom výživu a zmäkčovať je. To najmä u tvrdých a silných fúzov. Tu sa nasadzuje olej na fúzy, ktorý je zjemní. Fúzy potom neškrabú a nelámu sa. Vyberáme kvalitné, prírodné oleje, ktoré nie sú príliš mastné a môžu byť parfumované. Namiesto oleja a alebo aj po oleji sa používa stylingový balzam na fúzy. Úlohou balzamu na fúzy je fúzy vyživiť a hlavne porovnať.

Fúzy je nutné tiež pravidelne kefovať. K tomu sa používajú kefy na fúzy, ktoré fúzy rozčešú a dajú im požadovaný tvar. Najkvalitnejšie kefy na fúzy majú napríklad štetiny z divokej zveri, najmä z diviakov, tzv. diviačie štetiny. Fúzy sa pri kefovanie zakracují nožnicami.

Na záver sa ošetrený bradu a fúzy voskujú. K tomu slúži kvalitný včelí vosk na fúzy s vonnými olejmi. Vosk na fúzy môže byť v prevedení ako klasický a alebo extra silný. Na Clinia.sk máme špeciálne kozmetické prípravky pre bradáčov. Nájdete tu prípravky od značiek ako American Crew, L’Oréal, Tigi, Nivea, Beviro, Morgan’s, Cpt. Fawcett, … Ak sa aj holíte, tak navštívte našu kategóriu pánske holenie.

 557,00

Toaletní voda pro muže 100 ml

 205,00

Vosk na vousy pro muže 75 ml

 159,00

Olej na vousy pro muže 30 ml

 137,50

Hydratační balzám na vlasy a vousy

 102,30

Krémový vosk na vousy

 194,00

Olej na vousy pro muže 50 ml

 178,00

Olej na vousy pro muže 50 ml

 218,00

Olej na vousy pro muže 75 ml

 1322,00

Sada pro muže: toaletní voda 50 ml + sprchový gel 75 ml + hydratační balzám na vousy 20 ml

 181,00

Vosk na vousy pro muže 23 g


Nejlepší péče o pánské vousy