TOP pánské holení

Pánské holení

Zobrazen 1. – 24. z 792 výsledků

Pánské holení pomocí holicích strojků a kvalitní pánské holicí kosmetiky je každodenní rutinou drtivé většiny mužů. Na Clinia.cz Vám přinášíme kvalitní pánskou holicí kosmetiku a rozšiřujeme nabídku pánských holicích strojků. Pánské holení můžete vybírat od značek jako Gillette, L’Oréal Paris, Braun, Vichy, Lacoste, Lanvin, Hermes, Versace, … Máme v nabídce také dárkové sady pánské holicí kosmetiky a holicí strojky pro muže. Pokud se ale už neholíte, tak zde neztrácejte čas a navštivte naši kategorii péče o vousy. Péče o vousy je každodenní rutinou každého vousáče. O vousy je nutné se pořádně starat, aby plnovous nevypadal zpustle a odpudivě.

Před holením je potřeba vousy zvlhčit,  poté se použije pěna na holení, která částečně změkčuje vousy a zejména zjemňuje tahy holicího strojku. Gel na holení více změkčí vaše vousy, zjemní tahy a skluzy strojku, současně ochraňuje pleť před podrážděním. Po vlastním oholení přichází na řadu voda po holení, která dezinfikuje pleť a má zklidňující účinky. Zabraňuje také krvácení z drobných poranění, ke kterým při holení může dojít. Balzámy a krémy po holení účinkují podobně jako vbody po holení, navíc pleť dostatčně vyživují a hydratují.

Chceme našim mužům to nejlepší z manuálního i elektrického holení. Máme v nabídce manuální holicí strojky jednorázové, které jsou také nazývány také jako jednorázová holítka. Muži je využívají zejména při cestování. Jejich cena je nízká a pánská holítka vydrží na maximálně tři až pět kvalitních oholení. Dalším typem jsou pánské holicí strojky s výměnnými hlavicemi, které se přizpůsobují konturám pleti. Výměnné břity těchto strojků obsahují zvlhčovací proužky, které nedráždí Vaši pleť. Životnost výměnných hlavic je osm až dvanáct kvalitních oholení. Elektrické planžetové strojky se třemi a více planžetami výborně holí kratší vousy. Elektrické frézkové strojky jsou pak na delší vousy a mají několik holicích hlav, které mají rotační pohyb. Holicí hlavy jsou pohyblivé a přizpůsoobují se konturám tváře. Vousy se holí vždy po směru růstu vousů. Elektrické holicí strojky jsou v provedení jako bateriové, akumulátorové a nebo k napájení z elektrické sítě.

_______________________________________________________________

Pánske holenie pomocou holiacich strojčekov a kvalitné pánske holiace kozmetiky je každodennou rutinou drvivej väčšiny mužov. Na Clinia.sk Vám prinášame kvalitnú pánsku holiacu kozmetiku a rozširujeme ponuku pánskych holiacich strojčekov. Pánske holenie môžete vyberať od značiek ako Gillette, L’Oréal Paris, Braun, Vichy, Lacoste, Lanvin, Hermes, Versace, … Máme v ponuke aj darčekové sady pánskej holiacej kozmetiky a holiace strojčeky pre mužov. Pokiaľ sa ale už neholite, tak tu nestrácajte čas a navštívte našu kategóriu starostlivosti o fúzy. Starostlivosť o fúzy je každodennou rutinou každého bradáča. O fúzy je nutné sa poriadne starať, aby bradu nevyzeral spustlo a odpudivo.

Pred holením je potreba fúzy zvlhčiť, potom sa použije pena na holenie, ktorá čiastočne zmäkčuje fúzy a najmä zjemňuje ťahy holiaceho strojčeka. Gél na holenie viac zmäkčí vaše fúzy, zjemní ťahy a sklzy strojčeka, súčasne ochraňuje pleť pred podráždením. Po vlastnom oholeniu prichádza na rad voda po holení, ktorá dezinfikuje pleť a má upokojujúce účinky. Zabraňuje tiež krvácanie z drobných poranení, ku ktorým pri holení môže dôjsť. Balzamy a krémy po holení účinkujú podobne ako vody po holení, navyše pleť dostatočně vyživujú a hydratujú.

Chceme dať našim mužom to najlepšie z manuálneho i elektrického holenia. Máme v ponuke manuálnej holiace strojčeky jednorazové, ktoré sú tiež nazývané aj ako jednorazová holítka. Muži ich využívajú najmä pri cestovaní. Ich cena je nízka a pánska holítka vydrží na maximálne tri až päť kvalitných oholeni. Ďalším typom sú pánske holiace strojčeky s výmennými hlavicami, ktoré sa prispôsobujú kontúram pleti. Výmenné brity týchto strojčekov obsahujú zvlhčovacie prúžky, ktoré nedráždia Vašu pleť. Životnosť výmenných hlavíc je osem až dvanásť kvalitných oholeni. Elektrické planžetové strojčeky s tromi a viac planžetami výborne oholia kratšie fúzy. Elektrické frézkové strojčeky sú potom na dlhšie fúzy a majú niekoľko holiacich hláv, ktoré majú rotačný pohyb. Holiace hlavy sú pohyblivé a přizpůsoobují sa kontúram tváre. Fúzy sa holí vždy po smere rastu fúzov. Elektrické holiace strojčeky sú v prevedení ako batériové, akumulátorové a alebo k napájaniu z elektrickej siete.

 167,00

Balzám po holení pro muže 75 ml

 557,00

Toaletní voda pro muže 100 ml

 76,00

Voda po holení pro muže 100 ml

 1283,00

Voda po holení pro muže 100 ml

 516,00

Voda po holení pro muže 125 ml

 73,00

Gel na holení pro muže 200 ml

 438,00

Voda po holení pro muže 75 ml

 43,00

Pěna na holení pro muže 200 ml

 672,00

Balzám po holení pro muže 100 ml

 1582,00

Voda po holení pro muže 100 ml

 563,00

Balzám po holení pro muže 75 ml

 463,00

Voda po holení pro muže 125 ml

 198,00

Balzám po holení pro muže 100 ml

 196,00

Holicí strojek pro muže 1 ks

 251,00

Voda po holení pro muže 50 ml

 516,00

Voda po holení pro muže 100 ml

 235,00

Pěna na holení pro muže 200 ml

 428,00

Balzám po holení pro muže 75 ml

 405,00

Pěna na holení pro muže 200 ml

 199,00

Balzám po holení pro muže 125 ml

 66,00

Holicí strojek pro muže 1 ks


Nejlepší holení pro muže