TOP pánské deodoranty a antiperspiranty

Pánské deodoranty

Zobrazen 1. – 24. z 863 výsledků

Pánské deodoranty a antiperspiranty jsou na Clinia.cz v jedné společné kategorii pro usnadnění výběru. Rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem je následující. Deodoranty pro muže jsou určené proti zápachu z pocení, tedy proti maskování tělesného pachu. Antiperspiranty pro muže a deodoranty působí každý odlišně. Antiperspiranty pro muže jsou určené proti pocení, kdy svým účinkem ucpávají ústí potních žláz. Pánské deodoranty se stejně jako dámské aplikují převážně do podpaží a na místa na těle, kde se hodně potíme. Na Clinia.cz máme široký výběr těch nejlepších antiperspirantů pro muže od značek jako Hugo Boss, Paco Rabanne, Clarins, Nivea, Dermacol, Adidas, Juvea.

Dnes již převládají antiperspiranty bez obsahu hliníkových solí. Nejčastější volbou bývá deodorant nebo antiperspirant ve spreji. Zejména sportovně založení muži však již více volí gelové roll-on provedení s kuličkou bebo tuhý stick. Při výběru deodorantu nebo antiperspirantu je dobré myslet i na pánský sprchový gel a pánský parfém. Pokud se toto podaří sladit nejlépe v jednom typovém provedení od dané značky, tak máte vyhráno.

_______________________________________________________________

Pánske dezodoranty a antiperspiranty sú na Clinia.sk v jednej spoločnej kategórii pre uľahčenie výberu. Rozdiel medzi dezodorantom a antiperspirantom je nasledujúci. Dezodoranty pre mužov sú určené proti zápachu z potenia, teda proti maskovaniu telesného pachu. Antiperspiranty pre mužov a deodoranty pôsobia každý odlišne. Antiperspiranty pre mužovurčené proti poteniu, kedy svojím účinkom upchávajú ústie potných žliaz. Pánske dezodoranty sa rovnako ako dámske aplikujú prevažne do podpazušia a na miesta na tele, kde sa veľa potíme. Na Clinia.sk máme široký výber tých najlepších antiperspirantov pre mužov od značiek ako Hugo Boss, Paco Rabanne, Clarins, Nivea, Dermacol, Adidas, Juvea.

Dnes už prevládajú antiperspiranty bez obsahu hliníkových solí. Najčastějšou voľbou býva dezodorant alebo antiperspirant v spreji. Najmä športovo založení muži však už viac volí gélové roll-on prevedení s guličkou nebo tuhý stick. Pri výbere dezodorantu alebo antiperspirantu je dobré myslieť aj na pánsky sprchový gél a pánsky parfum. Pokiaľ sa toto podarí zladiť najlepšie v jednom typovom prevedení od danej značky, tak máte vyhraté.

 

 557,00

Toaletní voda pro muže 100 ml

 482,00

Deodorant pro muže 50 ml

 337,00

Deodorant pro muže 75 ml

 256,00

Deodorant pro muže 100 ml

 85,00

Deodorant pro muže 150 ml

 69,00

Deodorant pro muže 150 ml

 273,00

Deodorant pro muže 75 ml

 266,00

Deodorant pro muže 75 ml

 263,00

Deodorant pro muže 150 ml

 250,00

Deodorant pro muže 75 ml

 277,00

Deodorant pro muže 100 ml

 84,00

Deodorant pro muže 75 ml

 49,00

Deodorant pro muže 150 ml

 257,00

Deodorant pro muže 75 ml


Nejlepší deodoranty a antiperspiranty pro muže