TOP pánská ústní hygiena

Pánská ústní hygiena

Zobrazen 1. – 24. z 77 výsledků

Pánská ústní hygiena se podobá ústní hygieně u žen. Zuby, dentální kosmetika a péče o zuby mužů. Správná péče o zuby u mužů představuje soubor úkonů, které musí být správně prováděny pro zpevnění a ochranu zubní skloviny a abychom předešli vzniku a růstu zubního kazu. Jako vedlejší účinek správné dentální hygieny můžeme označit zesvětlení zubů a odstranění zápachu z úst nebo-li halitózy. Dentální hygiena samotná u dentálního specialisty je léčebný zákrok, při kterém se odstraňují příčiny zánětu dásní nebo-li gingivitigy a parodontitidy. Abychom předcházeli těmto nákladným zákrokům je nutné o své zuby řádně pečovat. Zde uvádíme základy jak má vypadat správná pánská ústní hygiena.

Pravidelně odstraňujeme zubní plak, který je příčinou vzniku kazů. Můžeme jej ověřovat tabletami. Zuby si čistíme minimálně 2x denně a to ráno po snídani a večer před spánkem. Volíme kartáčky malou hlavou a s měkkými štětinami. Na hlavě zubního kartáčku se množí mikroorganismy, proto je nutné jej nechat vždy uschnout. Pánský zubní kartáček se má měnit asi po třech měsících nebo vždy po skončeném onemocnění jako jsou angíny nebo virová onemocnění. Mezizubní prostory čistíme mezizubním kartáčkem a jde použít i zubní niť. Pro lepší vyčištění můžeme použít mezizubní gely. Na Clinia máme provedení zubních kartáčků pro muže, zubní pasty pro muže, bělicí zubní pasty pro muže, zubní pasty pro citlivé zuby a speciální zubní pasty pro muže kuřáky.

_______________________________________________________________

Pánska ústna hygiena sa podobá ústnej hygiene u žienZuby, dentálna kozmetika a  starostlivosť o zuby mužov. Správna starostlivosť o zuby u mužov predstavuje súbor operácií, ktoré musia byť správne vykonávané na spevnenie a ochranu zubnej skloviny a aby sme prediešli vzniku a rastu zubného kazu. Ako vedľajší účinok správnej dentálnej hygieny môžeme označiť zosvetlenie zubov a odstránenie zápachu z úst alebo halitózy. Dentálna hygiena samotná u dentálneho špecialistu je liečebný zákrok, pri ktorom sa odstraňujú príčiny zápalu ďasien alebo gingivitigy a parodontitídy. Aby sme predchádzali týmto nákladným zákrokom je nutné sa o svoje zuby riadne starať. Tu uvádzame základy ako má vyzerať správna pánska ústna hygiena.

Pravidelne odstraňujeme  zubný plak, ktorý je príčinou vzniku kazov. Môžeme ho overovať tabletami. Zuby si čistíme minimálne 2x denne a to ráno po raňajkách a večer pred spánkom. Volíme kefky s malou hlavou a s mäkkými štetinami. Na hlave zubnej kefky sa množia mikroorganizmy, preto je nutné ho nechať vždy uschnúť. Pánska zubná kefka sa má meniť asi po troch mesiacoch alebo vždy po skončenom ochorení ako sú angíny alebo vírusové ochorenia. Medzizubné priestory čistíme medzizubnou kefkou a ide použiť aj dentálne nite. Pre lepšie vyčistenie môžeme použiť medzizubné gély. Na Clinia máme prevedenie zubných kefiek pre mužov, zubné pasty pre mužovbieliace zubné pasty pre mužov, zubné pasty pre citlivé zuby a špeciálne zubné pasty pre mužov fajčiarov.

 557,00

Toaletní voda pro muže 100 ml

 103,00

Mezizubní kartáček uni 1 ks

 132,00

Mezizubní kartáček uni 1 ks

 486,00

Sada uni: zubní pasta extreme whitening toothpaste 50 ml + ústní sprej extreme mouth spray

 201,00

Zubní kartáček uni 1 ks

 201,00

Zubní kartáček uni 1 ks

 145,00

Zubní kartáček uni 1 ks

 0,00

Fluoridová zubní pasta a antibakteriální ústní voda s bělící ochranou až 12 hodin 75 ml

 0,00

Fluoridová zubní pasta a antibakteriální ústní voda s bělící ochranou až 12 hodin 75ml

 0,00

Fluoridová zubní pasta a antibakteriální ústní voda s ochranou proti zubnímu plaku a kamen

 0,00

Mezizubní kartáček zahnutý do pravého úhlu 0,6 mm 6 kusů

 0,00

Mezizubní kartáček zahnutý do pravého úhlu 0,5 mm 6 kusů

 0,00

Mezizubní kartáček zahnutý do pravého úhlu 0,6 mm 6 kusů

 0,00

Mezizubní kartáček zahnutý do pravého úhlu 0,4 mm 8 kusů

 0,00

Mezizubní kartáček zahnutý do pravého úhlu 0,5 mm 8 kusů

 0,00

Osvěžující ústní voda s mentolovou příchutí bez alkoholu 0,5 l

 0,00

Ústní voda 500 ml

 0,00

Ústní voda 500 ml

 0,00

Ústní voda 500 ml


Nejlepší přípravky a pomůcky pro ústní hygienu mužů