TOP pánská péče o vlasy

Pánská péče o vlasy

Zobrazen 1. – 24. z 432 výsledků

Pánská péče o vlasy se dnes již neomezuje jen na umytí vlasů běžným šamponem. Samozřejmě záleží na délce a střihu vlasů, ale možnosti jsou dnes již téměř nevyčerpatelné. Je zřejmé, že krátké vlasy se výborně upraví pomocí gelu, který jim dává potřebnou fixaci. Vlasový gel nepoužívejte na dlouhé vlasy. Pro vlasy delší a splývající využijete vlasovou péči jako  vlasové vosky nebo vlasové pomády, které jsou příjemně parfémované. Jak vymodelovat cool účes, který drží? I to je pánská péče o vlasy. Použijte vlasový vosk, vlasový gel nebo vlasový krém. Muži by neměli příliš experimentovat s lakem na vlasy. Zejména pokud používají vlasové gely a vlasové vosky. Vlasy by mohly v konečném efektu poškodit a vypadaly by pak splyhle.

Pokud Vám vlasy vypadávají, což je problém většiny mužů ve středním a vyšším věku, tak vyzkoušejte aplikovat vlasové kúry. Je potřeba v každém případě zvýšit svou vlasovou péči. Tyto kúry podporují výrazně růst vlasů. Na Clinia najdete kvalitní přípravky zabraňující vypadávání vlasů a podporující jejich růst. Máme v sortimentu také vlasové masky pro muže, vlasové hnojivo, speciální vlasovou výživu a vitamíny. Zkuste přípravky a šampony od značek jako jsou Alpecin, L’Oréal, Tigi, Nivea, American Crew, … Samozřejmě pokud již plešatíte, tak nejjednodušším řešením je oholená hlava nebo extrémně krátký střih vlasů.

_______________________________________________________________

Pánska starostlivosť o vlasy sa dnes už neobmedzuje len na umytí vlasov bežným šampónom. Samozrejme záleží na dĺžke a strihu vlasov, ale možnosti sú dnes už takmer nevyčerpateľné. Je zrejmé, že krátke vlasy sa výborne upraví pomocou gélu, ktorý im dáva potrebnú fixáciu. Vlasový gél nepoužívajte na dlhé vlasy. Pre vlasy dlhšie a splývajúce využijete vlasovú starostlivosť ako  vlasové vosky alebo vlasové pomády, ktoré sú príjemne parfumované. Ako vymodelovať cool účes, ktorý drží? Aj to je pánska starostlivosť o vlasy. Použite vlasový vosk, vlasový gél alebo vlasový krém. Muži by nemali príliš experimentovať s lakom na vlasy. Najmä ak používajú vlasové gély a vlasové vosky. Vlasy by mohli v konečnom efekte poškodiť a vyzerali by potom splyhle.

Pokiaľ Vám vlasy vypadávajú, čo je problém väčšiny mužov v strednom a vyššom veku, tak vyskúšajte aplikovať vlasové kúry. Je potrebné v každom prípade zvýšiť svoju vlasovú starostlivosť. Tieto kúry podporujú výrazne rast vlasov. Na Clinia nájdete kvalitné prípravky zabraňujúce vypadávaniu vlasov a podporujúce ich rast. Máme v sortimente aj vlasové masky pre mužov, vlasové hnojivo, špeciálnu vlasovú výživu a vitamíny. Skúste prípravky a šampóny od značiek ako sú Alpecin, L’Oréal, Tigi, Nivea, American Crew, … Samozrejme ak už plešatíte, tak najjednoduchším riešením je oholená hlava alebo extrémne krátky strih vlasov.

 557,00

Toaletní voda pro muže 100 ml

 74,00

Zubní pasta uni 25 ml

 249,00

Šampon pro muže 200 ml

 77,00

Šampon pro muže 250 ml

 196,00

Šampon pro muže 250 ml

 68,00

Zubní pasta uni 25 ml

 137,00

Šampon pro muže 250 ml

 182,00

Vosk na vlasy pro ženy 75 g

 303,00

Šampon pro muže 1000 ml

 136,00

Zubní pasta uni 75 ml

 249,00

Olej a sérum na vlasy pro muže 200 ml


Nejlepší vlasová kosmetika pro muže