TOP pánská péče o tělo

Pánská péče o tělo

Zobrazuji všech 9 výsledků

Pánská péče o tělo vyžaduje zcela jinou tělovou kosmetiku než je tomu při dámské péči o tělo. Muži by neměli nikdy používat tělovou ani pleťovou kosmetiku svých partnerek. Pánská pleť je až o čtvrtinu silnější než dámská a obdobné je to u pokožky těla. Pánská pleť a pokožka mají výrazně větší póry, obsahují více mazových žláz a mají odlišné pH. Je tedy zřejmé, že i tělová kosmetika pro muže a pleťová kosmetika pro muže budou mít odlišná složení a účinnost.

Pánská péče o tělo právě proto, že je mastnější pokožka potřebuje dobré čištění a odstraňování nečistot. Muži si pravidelně minimálně ráno a večer myjí obličej. Protože se většina mužů prvidelně holí, tak musí také pečovat o svou pleť po holení. K tomu se používají balzámy po holení a pánské pečující hydratační krémy. Při sprchování a mytí muži často používají produkty 2v1 a 3v1. Umyjí si vlasy a tělo jedním sprchovým gelem. Proti vráskám muži používají hydratační krémy s kolagenem a také již používají vráskové výplně kyselinou hyaluronovou.

Na Clinia pro Vás připravujeme tu nejlepší tělovou kosmetiku pro muže. Najdete zde nejen pánské sprchové gely, pánské přípravky do koupele, ale také pánská tělová mléka, pánské deodoranty, pánské antiperspiranty, sady kosmetiky pro muže a ostatní produkty pro mužské tělo. Přípravky jsou od značek jako Lavera, Clarins, Biotherm, Goldwell, Hugo Boss, Davidoff, American Crew. _______________________________________________________________

Pánska starostlivosť o telo vyžaduje úplne inú telovú kozmetiku než je tomu pri dámskej starostlivosti o telo. Muži by nemali nikdy používať telovú ani pleťovú kozmetiku svojich partneriek. Pánska pleť je až o štvrtinu silnejší ako dámska a obdobné je to u pokožky tela. Pánska pleť a pokožka majú výrazne väčšie póry, obsahujú viac mazových žliaz a majú odlišné pH. Je teda zrejmé, že aj telová kozmetika pre mužov a pleťová kozmetika pre mužov budú mať odlišná zloženie a účinnosť.

Pánska starostlivosť o telo práve preto, že je mastnejšia kôža potrebuje dobré čistenie a odstraňovanie nečistôt. Muži si pravidelne minimálne ráno a večer umývajú tvár. Pretože sa väčšina mužov prvidelně holi, tak musí tiež starať o svoju pleť po holení. K tomu sa používajú balzamy po holení a pánske ošetrujúce hydratačné krémy. Pri sprchovania muži často používajú produkty 2v1 a 3v1. Umyjú si vlasy a telo jedným sprchovým gélom. Proti vráskam muži používajú hydratačné krémy s kolagénom a tiež už používajú vráskové výplne kyselinu hyalurónovú.

Na Clinia pre Vás pripravujeme tú najlepšiu telovú kozmetiku pre mužov. Nájdete tu nielen pánske sprchové gély, pánske prípravky do kúpeľa, ale aj pánska telové mlieka, pánske dezodoranty, pánske antiperspiranty, sady kozmetiky pre mužov a ostatné produkty pre mužské telo. Prípravky sú od značiek ako Lavera, Clarins, Biotherm, Goldwell, Hugo Boss, Davidoff, American Crew.

 557,00

Toaletní voda pro muže 100 ml

 202,00

Krém na ruce pro muže 75 ml

 305,00

Krém na ruce pro muže 50 ml

 105,80

Vlasový a tělový šampon pro muže

 151,20

Pánský šampon pro vlasy i tělo

 288,96

Pánský šampon pro vlasy i tělo

 192,00

Krém na ruce pro muže 75 ml

 289,00

Krém na ruce pro muže 50 ml

 192,00

Krém na ruce pro muže 75 ml


Nejlepší kosmetické přípravky k péči o mužské tělo