TOP kosmetika pro muže

MUŽI

Muži a kosmetika to jde velmi dobře dohromady, protože i muži rádi pečují o svůj zevnějšek. Mužská pleť, pokožka a vlasy se výrazně liší od ženské a proto má i pánská kosmetika svá specifika ve složení a účinku. Kosmetické firmy dnes zaměřují svůj vývoj a výrobu pro rostoucí segment pánské kosmetiky. Kosmetika pro muže zahrnuje přípravky pro mužskou péči o pleť a péči o tělo. Dále pánskou vlasovou kosmetiku, pánskou kosmetiku k oholení, pánské sprchové gely, pánské deodoranty, antiperspiranty a samozřejmě pánské parfémy.

Na Clinia.cz nenakupují jen manželky a přítelkyně pro své partnery, ale stále více i samotní muži. Mají zde z čeho vybírat, protože je zde k dostání i kosmetika pro muže, kterou často nemá ani běžný barber shop. Mezi nejoblíběnější značky mužů patří například Hugo Boss, Tom Ford, Hermés, Giorgio Armani, Calvin Klein. Muži ale také nakupují tradiční kosmetické značky jako třeba Biotherm, Payot, Nivea, Clinique, L’Oréal.

_______________________________________________________________

Muži a kozmetika to ide veľmi dobre dohromady, pretože aj muži radi starajú o svoj zovňajšok. Mužská pleť, pokožka a vlasy sa výrazne líši od ženskej a preto má aj pánska kozmetika svoje špecifiká v zložení a účinku. Kozmetické firmy dnes zameriavajú svoj vývoj a výrobu pre rastúci segment pánske kozmetiky. Kozmetika pre mužov zahrňa prípravky pre mužskú starostlivosť o pleť a starostlivosť o tělo. Ďalej pánsku vlasovú kozmetiku, pánsku kozmetiku k oholeniu, pánske sprchové gély, pánske dezodoranty, antiperspiranty a samozrejme pánske parfumy.

Na Clinia.sk nenakupujú len manželky a priateľky pre svojich partnerov, ale stále viac aj samotní muži. Majú tu z čoho vyberať, pretože je tu k dostaniu aj kozmetika pre mužov, ktorú často nemá ani bežný barber shop. Medzi najobľúbenejšie značky mužov patrí napríklad Hugo Boss, Tom Ford, Hermés, Giorgio Armani, Calvin Klein. Muži ale tiež nakupujú tradičné kozmetické značky ako napríklad Biotherm, Payot, Nivea, Clinique, L’Oréal.


Nejlepší pánská kosmetika, barber shop