TOP rtěnky a lesky na rty

Rtěnky a lesky na rty

Zobrazen 1. – 24. z 3103 výsledků

Rtěnky a lesky na rty jsou líčidla pro nádherné a smyslné rty. Již pouhou rtěnkou bez dalšího líčení zvýrazníte svůj obličej. Pokud k tomu dodáte ještě další make-up a zakryjete drobné nedostatky, které má každý, tak výsledek bude ohromující. Budete vypadat vždy nádherná a svěží. Každá rtěnka má barevnou pigmentovou složku a pečující složku, která chrání jemný povrch Vašich rtů. Na Clinia.cz máme široký výběr od nejlepších kosmetických značek. Vyberte si ty své třeba od Rimmel London, Estée Lauder, Dior, Max factor, Maybelline, Clinique, Make-up Revolution, Revlon, Elizabeth Arden, Bourjois, Givenchy, Artdeco, Mary Kay, Collistar … Rtěnky a lesky na rty z celého světa.

Které rtěnky jsou nejvíce trendy? Sledujte reklamu a pak se vraťte a vyberte si. Matné rtěnky trochu vysouší, ale barva déle drží. Krémové rtěnky poskytnou Vašim rtům nejlepší péči a vyživí je díky přírodním přísadám. Dodají rtům hedvábný lesk, který Váš úsměv rozjasní. Transparentní lesklé pro výrazný lesk. Máme také lesky na rty a odolné tužky na rty pro obrys kontury. Pokud hledáte speciální péči o rty, tak se podívejte na naše balzámy a krémy na rty.

_______________________________________________________________

Rúže a lesky na pery sú líčidlá pre nádherné a zmyselné pery. Už obyčajnou rúžom bez ďalšieho líčenia zvýrazníte svoju tvár. Ak k tomu dodáte ešte ďalšie make-up a zakryjete drobné nedostatky, ktoré má každý, tak výsledok bude ohromujúci. Budete vyzerať vždy nádherná a svieži. Každá rúž má farebnú pigmentovú zložku a ošetrujúcu zložku, ktorá chráni jemný povrch vašich pier. Na Clinia.sk máme široký výber od najlepších kozmetických značiek. Vyberte si tie svoje napríklad od Rimmel London, Estée Lauder, Dior, Max factor, Maybelline, Clinique, Make-up Revolution, Revlon, Elizabeth Arden, Bourjois, Givenchy, Artdeco, Mary Kay, Collistar … Rúže a lesky na pery z celého sveta.

Ktoré rúže sú najviac trendy? Sledujte reklamu a potom sa vráťte a vyberte si. Matné rúže trochu vysúša, ale farba dlhšie drží. Krémové rúže poskytnú Vašim perám najlepšiu starostlivosť a vyživí je vďaka prírodným prísadám. Dodajú perám hodvábny lesk, ktorý Váš úsmev rozjasní. Transparentné lesklé pre výrazný lesk. Máme tiež lesky na pery a odolné ceruzky na pery pre obrys kontúry. Ak hľadáte špeciálnu starostlivosť o pery, tak sa pozrite na naše balzamy a krémy na pery.

 

 83,00

Lesk na rty pro ženy 6.5 ml

 32,00

Tužka na rty pro ženy 1.2 g

 107,00

Lesk na rty pro ženy 5.7 ml

 77,00

Tužka na rty pro ženy 1.14 g

 103,00

Lesk na rty pro ženy 5.7 ml

 100,00

Lesk na rty pro ženy 5.7 ml

 128,00

Lesk na rty pro ženy 5.7 ml

 282,00

Rtěnka pro ženy 4 g

 128,00

Lesk na rty pro ženy 5.7 ml

 128,00

Lesk na rty pro ženy 5.7 ml

 59,00

Tužka na rty pro ženy 1.14 g

 77,00

Tužka na rty pro ženy 1.14 g

 69,00

Tužka na rty pro ženy 1.14 g

 58,00

Tužka na rty pro ženy 1.14 g


Nejlepší rtěnky a lesky na rty