TOP laky a odlakovače na nehty

Laky a odlakovače na nehty

Zobrazen 1. – 24. z 1182 výsledků

Laky a odlakovače na nehty jsou důležitou částí pro dosažení dokonalého looku. Prsty a nehty jsou vizitkou každé dívky a ženy. Vše začíná odstraněním starého laku z nehtů. K tomu se má vždy použít kvalitní odlakovač nehtů. Odlakovač na nehty za krátkou dobu odstraní původní lak a co je důležité, bez poškození nehtu. Na odstraňování gelových laků použijeme dvoufázové odlakovače, které se dodávají s acetonem nebo bez něj. Existují také odlakovače nehtů s parfémem, které zpříjemní každý proces odlakování. Pokud chcete provést pouze opravy svých nehtů, tak jistě využijete odlakovač nehtů ve formě pera. Využijete také jistě odlakovací ubrousky, které jsou bez alkoholu a bez acetonu.

Kvalitní lak na nehty je nutností. Dokončuje celou předchozí práci s odstraněním původního laku a je tím, co dělá Vaše nehty a ruce nepřehlédnutelnými. Proto máme na Clinia.cz nepřeberný výběr nejrůznějších laků na nehty od předních kosmetických značek. Chceme, aby jste měla své nehty nádherné. Laky na nehty máme v nejrůznějších odstínech. Jsou to klasické laky s vyšší koncentrací pigmentů pro nejlepší kryvost a trvanlivost. Máme laky lesklé, matné, neonové, holografické a různé barevné varianty.

Pro rychlou a kvalitní manikúru máme také gelové laky na nehty, které se jednoduše aplikují. Gelové laky na nehty vydrží až tři týdny. Jejich lesk je nádherný po celou dobu nošení laku. Gelové laky mohou obsahovat různé kamínky, glitry, prášky. Gelové laky se snadno odstraňují . Na Clinia najdete i další pomůcly pro skvělou manikúru jako jsou pilníky na nehty, brousky na nehty, UV lampy, polštářky, atd.. Laky a odlakovače na nehty a vše ostatní od známých značek jako jsou Rimmel London, Dior, Sally Hansen, Xpel, Collistar, Bourjois, OPI, Revlon, Siaté, Astor a další.

______________________________________________________________

Laky a odlakovače na nechty sú dôležitou časťou pre dosiahnutie dokonalého looku. Prsty a nechty sú vizitkou každej dievčice a ženy. Všetko začína odstránením starého laku z nechtov. K tomu sa má vždy použiť kvalitný odlakovač nechtov. Odlakovač na nechty za krátku dobu odstráni pôvodný lak a čo je dôležité, bez poškodenia nechtu. Na odstraňovanie gélových lakov použijeme dvojfázové odlakovače, ktoré sa dodávajú s acetónom alebo bez neho. Existujú tiež odlakovača nechtov s parfumom, ktoré spríjemnia každý proces odlakovanie. Ak chcete vykonať iba opravy svojich nechtov, tak isto využijete odlakovač nechtov vo forme pera. Využijete tiež iste odlakovaciu obrúsky, ktoré sú bez alkoholu a bez acetónu.

Kvalitný lak na nechty je nutnosťou. Dokončuje celú predchádzajúcu prácu s odstránením pôvodného laku a je tým, čo robí Vaše nechty a ruky neprehliadnuteľnými. Preto máme na Clinia.sk nepreberný výber najrôznejších lakov na nechty od popredných kozmetických značiek. Chceme, aby ste mali svoje nechty nádherné. Laky na nechty máme v najrôznejších odtieňoch. Sú to klasické laky s vyššou koncentráciou pigmentov pre najlepšiu kryvosť a trvanlivosť. Máme laky lesklé, matné, neónové, holografické a rôzne farebné varianty.

Pre rýchlu a kvalitnú manikúru máme aj gélové laky na nechty, ktoré sa jednoducho aplikujú. Gélové laky na nechty vydržia až tri týždne. Ich lesk je nádherný po celú dobu nosenia laku. Gélové laky môžu obsahovať rôzne kamienky, glitrami, prášky. Gélové laky sa ľahko odstraňujú. Na Clinia nájdete i ďalšie pomócky pre skvelú manikúru ako sú pilníky na nechty, brúsky na nechty, UV lampy, vankúšiky, atď .. Laky a odlakovače na nechty a všetko ostatné od známych značiek ako sú Rimmel London, Dior, Sally Hansen, Xpel, Collistar, Bourjois, OPI, Revlon, Siaté, Astor a ďalšie.

 140,00

Lak na nehty pro ženy 14.7 ml

 140,00

Lak na nehty pro ženy 14.7 ml

 140,00

Lak na nehty pro ženy 14.7 ml

 34,00

Odlakovač nehtů pro ženy 250 ml

 140,00

Lak na nehty pro ženy 14.7 ml

 140,00

Lak na nehty pro ženy 14.7 ml

 75,00

Lak na nehty pro ženy 10 ml

 140,00

Lak na nehty pro ženy 14.7 ml

 169,00

Odlakovač nehtů pro ženy 75 ml


Nejlepší laky na nehty, kvalitní odlakovače na nehty